Comedy Club esitleb – StandUp Show

26.aprill

kell

19:00 - 21:00

hind

16.65 € - 42.15 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab  etendus. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

21:00 Orienteeruv lõpp

26.aprillil toimub Tallinnas järjekordne StandUp Show, seekord juba uute residentidega. Pärast lummavat 2014. aasta sügisetendust Tallinnas otsustas revolutsiooniliselt humoorikas kanal TNT StandUp Show naasta Eestisse, kuid seekord teistsuguses formaadis. Ühe kõige populaarseima teleprojekti residentide etendus toimub 26. aprillil 2015 Nordea Kontserdimajas.

Loe lisainfot

Seekord kutsuvad kõiki hea huumoriõhtu armastajaid residendid Timur Karginov, Stas Starovoitov, Ivan Abramov ja juba Eesti publikule eelmisest kontserdist tuntud Dmitri Romanov.

Timur Karginov on esimene must koomik, Kaukaasia stereotüüpide hävitaja, kes ei oska aga oma päritolule vaatamata lesginkat tantsida. Timur deklareerib alati: "Keelatud teemasid nalja tegemiseks ei tohiks olla."

Stas Starovoitov - abikaasa ja isa, kes unistab, et tema naine läheks kunagi tööle. Võttis abiellumiseks laenu. Usub, et pereprobleemid on väga naeruväärsed. Stas on üsna särav isiksus ning enne TNT showle tulles läbis ta edukalt kolm hooaega projektides "Naer ilma reegliteta" ja "Surmav liiga." Stat tunnistab ise, et läks üldse stand up’i, sest KVNis mängimine muutus surmigavaks.

Ivan Abramov - kõige haritum koomik, põline intellektuaal ja esteet, mängib klaverit ja kitarri. StandUp Shows vastutab Ivan muusikalise osa eest. Ivan on ka laialt tuntud oma paroodiate poolest: TV tähed, staarid, poliitikud ja ajakirjanikud – ta on parodeerinud neid kõiki.

Ja lõpuks, Dmitri Romanov - sarkastiline intellektuaal ja Odessa päritoluga, kes kasvas üles kommunaalkorteris. Kaval, uhke oma särava välimuse üle, üritab igast olukorrast kasu saada. Tunnistab ise, et hoiab oma raha dollarites. See resident on juba tuttav Eesti publikule eelmise aasta kontserdist. Vaatajate palvel on Romanov koostanud Eesti publiku jaoks täiesti uue portsu sädelevat huumorit.

Stand Up – on koomikute jutustused ja arutelud aktuaalsete probleemide ja igapäevaste naeruväärsuste kohta, mis on tuttav ja arusaadav absoluutselt igaühele. Lava, tool, mikrofon - see on kõik, mida vajab üks StandUp Show resident. Igal esinejal on omad "trikid", oma lugu, oma iseloom, oma lavakuju. Projekt koosneb inimestest, kellel on omad vaated ja hoiakud mingisuguste tuntud elusituatsioonide vastu.

 

*****

  • Soovitatav vanus alates 16 eluaastast
  • Soodustused puuduvad, kehtiv pilet on vajalik kõigile – sh. ka sülelapsele
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo