Comedy Club – Harlamov, Batrutdinov, Karibidis

06.juuni

kell

19:00 - 20:40

hind

25.50 € - 70.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab  etendus, vaheaeg puudub.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

20:40 Orienteeruv lõpp

 

Nii see on! Eestis esinevad viimase aastakümne kõige populaarsema vene humoristliku projekti Comedy Club’i staarid.

Tallinn, võta nad lahkelt vastu! Tuntud Comedy Club’i liikmed Garik Buldog Harlamov, Timur Kashtan Batrutdinov ja Demis Karibidis esinevad 6. juunil 2015 oma uue programmiga “Meie oleme linnas!”

Loe lisainfot

Sel õhtul saavad tallinlased nautida julgeid nalju, naljakaid miniatüüre ja üllatusrohkeid paroodiaid. Kõige kuulsamad ja nõutavamad vene humoristid Garik Buldog Harlamov, Timur Kashtan Batrutdinov ja Demis Karibidis kingivad vaatajatele unustamatu õhtu täis positiivseid emotsioone ja head tuju.

Esinemise formaat on sarnane atmosfääriga, mis valitseb Comedy Club’i võtetel Moskvas: saaliga suhtlemine, improvisatsioon ja palju särtsakat huumorit, kõik see live’is teie silmade ees.

Comedy Club’i vaatajad on juba tuttavad Garik’ ja Timuri loominguga, kuid nende duost on hiljuti saanud trio – Demis Karabidis esineb nüüd koos Harlamovi ja Batrutdinoviga. “Me võtsime ta ainult selleks, et ta triigiks meie särke ja puhastaks meie jalatseid,” - naljatavad kogenud humoristid.

Garik Harlamov, Timur Batrutdinov ja Demis Karibidis on publikule juba tõestanud, et nad on kõige originaalsemad Comedy Club'i liikmed. Nende sketšid on omapärased ja esinemised karbist väljas. Selle trio jaoks ei ole keelatud teemasid. Nad kõnnivad sündsuse piiril, kuid see teeb šõu aina huvitavamaks.

Comedy Club on stand-up comedy stiilis särav šõu ja elava huumori voog tuleb otse lavalt. 2005. aastal ilmus šõu TNT kanalil ning osutus koheselt ehtsaks pommiks, purustades kõikvõimalikud reitingud vene televisioonis. Täna võib julgelt öelda, et Comedy Club on viimase aastakümne kõige populaarsem vene humoristlik šõu, mis on põhjalikult kinnistunud kõikides reitingutes.

Esinejate anne, nende energia ja võim on juba ammu telesaate raamidest välja astunud ning seetõttu otsustati minna tuurile kõikidesse suurematesse linnadesse. Nende särtsakas šõu meeldib kindlasti suurele publikule, sõltumata nende vanusest ja maitsest. Nõnda, juba varsti esitavad Comedy Club’i liikmed oma uue programmi “Meie oleme linnas!“ 6. juunil 2015 osutub selleks linnaks Tallinn.

  • Soovitatav vanus alates 16 eluaastast!
  • Soodustused puuduvad
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

Korraldaja:

OÜ Worex Media Group
+372 55 53 93 37

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo