Nikolai Noskov & “Magnetic Fantasy” kontsert “Ma naeratan”

27.oktoober

kell

19:00

Programmi kuuluvad kahe viimase albumi „Hingan vaikuses“ ja „Vööni taevas“ parimad palad uues aranžeeringus sümfooniaorkestrile.

Täiesti uue kaasaegse kõla saavad menuhitid „Paranoia“ ja „Tundma õppides sind“, samuti teosed Nikolai Noskovi varasemast koostööst David Tuhmaninoviga ansamblis „Moskva“.

Enam kui kolmkümmend aastat on Nikolai Noskov töötanud laval professionaalina. Ta oli ansambli „Park Gorkogo“ vokalist ja helilooja, korraldanud sadu vaieldamatult menukaid soolokontserteid kodu- ja välismaal.

Tema laul „Bang!“ oli MTV hittide tipus. Ameerikas tegi Nikolai Noskov koostööd „Bon Joviga“, „Cindrellaga“, „Ozzy Osbournega“, „Motley Cruega“, „Scorpionsiga“.

Nikolai Noskov on oma tegevusaastate jooksul loonud mitmeid kontsertprogramme nagu „Hingan vaikuses“ (2000), „Ra- Duga“ (2003) ja „Ma olen taevavöö“ (2006), mida esitati Kremli Istungite Palees ja mille puhul oli ta lisaks nii režissöör kui ka lavastaja.

Salvestatud on albumid „Arulagedus“ (väljaandja „ORT Rekords“, 1998), „Paranoia“ (väljaandja „ORT Rekords“ , 1998), mis anti hiljem välja nimetuste all „Ma armastan sind“ ja „Klaasid ja betoon“.

Koostöös akadeemilise kammerorkestriga „Musiva Viva“ on stuudios „Nox Music“ salvestatud albumid „Hingan vaikuses“ (2000) ja „Vööni taevas“ (2006). Lauludest nagu „Anna mulle võimalus“, Lumi“, „See on lahe“, „Paranoia“, „Ma armastan sind“ ja paljudest teistest on saanud rahvuslikud hitid.

Nikolai Noskovi uus muusika on ülimalt mitmekihiline, vähem „formaatne“. Kuid teda see ei häiri: „… Minu publik on eelkõige kuulajad, kes ei aimanud, millal ma esitasin elektroonilist tehislaulu. Nad said aru ja isegi üritasid seda omaks võtta, kuid ei suutnud mind selle muusikaga seostada. Aga kui ilmus enam muusikalist filosoofiat, oli see nende jaoks nagu õhk. See tähendab, et publikule meeldib tulla minu kontsertile mitte ainult kuulama, vaid ka kuulatama.“

Loe lisainfot
 • Soovitatav vanus alates 7 eluaastast
 • Kuni 22.10.2013 piletid -20%
 • Kodulehel toodud täishinnad!
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Teatrikohvikus ja baarides pool tundi uste avamisest kogu menüü –10%
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@ticketpro.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo