Nikolai Noskovi kontsert

18.mai

kell

19:00

Nikolai Noskov – andekas laulja ja helilooja, kes oma hääleulatuselt sobiks kindlasti ka ooperisse, on nii Venemaal kui mujal maailmas tuntud rock- ja pop-kultuuri, aga ka romansside ja klassikaliste meloodiate esitajana.

Nikolai esinemised mõjuvad vapustavalt. Laulja repertuaaris on rohkesti nii hingesütitavaid kui ka südantpitsitavaid meloodiaid. Nikolai Noskovi hääle tämber ei sarnane kellegi teise omale. Täpsed vibratsioonid, kerge kähin, avar diapasoon võimaldavad kontserdipublikul siseneda sügavasse ja tavatult kaunisse laulumaailma. Maailma, mis on tulvil värve, vihjeid, avameelsust, puhtust ja tõelist hingestatust.

Nikolai Noskovi nimi märgib sadu, alati edust saadetud soolokontserte nii Venemaal kui ka piiri taga. Tema albumid on pidevalt müüginimekirjade eesotsas. Laulja looming ei ole jäänud ehtima üksnes pidulikke kontserte, sealt on pärit rahva üldised lemmikud. „Anna mulle võimalus“, „Lumi“, „See on vahva“, „Paranoia“, „Ma armastan sind“ – need laulud on peas paljudel Nikolai Noskovi loomingu austajatel üle kogu maailma.

Heliloojana on Nikolai Noskov kirjutanud ka ise kümneid laule. Tema laul „Bäng!“ tõusis USA raadiojaamades esikohtadele ja kuulutati aasta lauluks Skandinaavias. Videoklipp sellest laulust oli MTV edetabelites kolmas. Album „Gorki park“ (Polygram USA) saavutas 1989. aastal 81. koha ajakirja „Billlboard“ kõige edukamate albumite seas ja on kuulutatud läbimüügi tõttu Taanis Kuldseks albumiks. Nikolai Noskovi programm „Igatsen vaikust“ , milles ta esines koos akadeemilise kammerorkestriga „Musica Viva“, on tunnistatud maailmas 21.sajandi alguse parimaks külalisesinemiseks.

Nüüd on Nikolai Noskovi kontserdi organiseerijail rõõm teatada,

et pikki läbirääkimisi on saatnud edu – Nikolai Noskov esineb Tallinna parimas kontserdisaalis, Nokia Kontserdimajas juba 18.mail!

 

 

Loe lisainfot Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo