Peterburi Riiklik Jääballett “Pähklipureja”

12.märts

kell

19:00 - 21:10

hind

10.50 € - 59.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab  etendus, vaheaeg 30 minutit.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

21:10 Orienteeruv lõpp

Nordea Kontserdimaja saal külmutatakse!

Nordea Kontserdimaja saal jäätub ja muutub talviseks liuväljaks, muinasjutulist atmosfääri aga täiendab ülemaailmselt tuntud Mariinski teatri meistrite lavakujundus.

2016 aasta 11.-12. märtsini külastab maailmakuulus Peterburi Riiklik Jääballett esmakordselt Eestit. „Jää valitsejad” etendavad Pjotr Iljitš Tšaikovski originaalteoste põhjal klassikalisi ballette Luikede järv” ja „Pähklipureja”.

Loe lisainfot

Etenduse jaoks luuakse spetsiaalne lava loodusliku jääga katmise süsteem, milleks läheb tarvis 3,5 tonni jääkuubikuid. Korraldajate nõuded jää vastupidavuse osas on väga ranged, seepärast on uisuvälja ohutus täielikult tagatud.

Peterburi riiklik jääteater on maailmas ainulaadne projekt, mis ühendab jääl esitatavad klassikalised teosed „Luikede järv”, „Romeo ja Julia”, „Uinuv kaunitar” ja „Pähklipureja” Tšaikovski ja Prokofjevi autentse muusikaga. Seda suurepärast segu täiendavad Mariinski teatri töökojas valmistatud unikaalne lavakujundus, kostüümid ja dekoratsioonid.

* Arvukate võistluste võitjatena on Peterburi jääteatri iluuisutajad kogu maailmas tuntud kui „Venemaa spordi MEISTRID”. Erinevatel aegadel on selles kollektiivis osalenud 20 populaarseimat iluuisutamise meistrit. Praegusel hetkel koolitavad noori artiste kõigi möödunud sajandi 60. ja 70. aastate võistluste legendaarsed meistrid Ljudmila Beloussova ja Oleg Protopopov.

Balletietendusi saadab hiiglaslik edu kõikjal, kus nad esinevad. Neid jumaldatakse USA-s, Kanadas, Lõuna-Ameerikas, Rootsis, Šveitsis, Saksamaal, Hispaanias, Kreekas, Portugalis, Iirimaal, Soomes, Serbias, Rumeenias, Sloveenias, Türgis, Hiinas, Tais, Koreas.

Maailma infomeedia määratleb nende etendusi kui „jäljendamatut sõud”. See ei ole lihtsalt ballett, vaid erakordne kooslus teatrist, tantsust, kostüümidest ja uiskudest, mis on ühendatud jalustrabavaks vaatemänguks. Selle sõu magnetism lummab nii täiskasvanuid kui lapsi.

Maagiline jäämuinasjutt talve lõpus!

 • Vanusepiirangut ei ole
 • Lapsepilet (kuni 16 aastat) maksab 19 eurot
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

ART BG Productions
+358  44 99 37 721

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo