Nordea Kontserdimaja uus hooaeg

Kontserdimaja alustas uut hooaega. Mida põnevat meil näha ja kuulda saab?

Kõiki huumorisõpru ootame endale külla juba septembris, mil saab näha kõik Venemaa TNT telekanali reitingud löönud ning vaatajate poolehoiu võitnud lavashow’d Stand-UP Comedy Club. Vähem tuntud ei ole kindlasti ka detsembris üles astuv koomik Pavel Volja. Kindlasti ei tohiks kedagi külmaks jätta  Jimmy Carr, kes on müünud kokku üle miljoni DVD ning juhtinud ka lugematul hulgal teleshowsid. Kodumaise huumori austajate rõõmuks astub taaskord üles Peeter Oja!

Põnevaid teatrielamusi pakuvad teiste seas festivali “Kuldne Mask 2014” raames etenduvad “Jevgeni Onegin” ning “Anna Karenina” ning ka Peterburi teater BUFF, kes annab Kontserdimajas lausa kaks erinevat etendust –  romantiline armastuskomöödia “Sa oled mu jumal” ning muinasjutuline “Lumekuninganna”.

Kõigil muusikalifännidel tasub nüüd eriti tähelepanelik olla, sest Kontserdimaja lavale jõuavad tuntud lavateosed nagu “Ooperifantoom”, “The Blues Brothers” ning palavalt armastatud “Evita”.

Kontserte toimub rohkesti ning esindatud on mitmed muusikastiilid, teiste seas kuuleb Viini Straussi orkestrit, ansamblist Smokie tuntud Chris Normanit, külla tuleb ka Doni kasakate ansambel, üles astub tuntud lauljatar Kristina Orbakaite, räppima tuleb Basta jpt.

Ka kõigil tantsuhuvilistel tasub kaval silma peal hoida, sest näha saab klassikalist balletti nii Tiit Härmi Balletiteatri kui ka Moskva Riigiteatri Vene Balletriartistide esituses. Kõiki tänavatantsuhuvilisi ootame aga oktoobris juba traditsiooniks saanud JJ-Street Baltic Sessionile. Iiri tantsu ja muusika fännide rõõmuks saab märtsis näha showd Celtic Legends.

Kuid see ei ole kaugeltki mitte kõik ning põnevaid sündmusi jätkub kuni suve saabumiseni! Hoia silma peal meie kaval www.kontserdimaja.ee ning jälgi kindlasti ka meie Facebooki lehte.

Kohtumiseni Nordea Kontserdimajas!