Uus aasta Nokia Kontserdimajas

Suur tänu kõikidele külastajatele, kes eelmisel aastal meie majas toredaid kontserte ja etendusi nautimas käisid! Loodame Teile pakkuda samaväärseid elamusi ka 2014. aastaks.

Juba jaanuari lõpus jagatakse taaskord Eesti Muusikaauhindu, kus tunnustatakse eelmise aasta parimaid artiste. Veebruaris astub kontserdimaja laval üles tunnustatud Hiina parmupillivirtuoos Wang Li, kelle eelmise aasta ülesastumine Viljandi Pärimusmuusika festivalil oli üks populaarsemaid.

20.veebruaril aga ootame Teid Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontserdile “Meie kodu – Eesti”. Kontserdil kõlab Eestis elavate erinevate rahvaste muusika, esindatud on näiteks Ukraina, Brasiilia, Ameerika jpt muusika. Kontserdil astuvad teiste hulgas üles näiteks Denise Fontoura, Sofia Rubina, Svjata Vatra; kontserdi põimib üheks tervikuks Mari Kalkun. Kontserti saadab Politsei- ja piirivalveorkester Hando Põldmäe ja Siim Aimla dirigeerimisel.

Eksootilisi elamusi pakub ka märtsikuu, mil astub Nokia Kontserdimaja laval üles Jaapani taiko-trummide ansambel KODÕ. Kodō püüdluseks on nii säilitada kui üha uuesti tõlgendada traditsioonilisi Jaapani esituskunste. Ansambli juhi Takao Aoki sõnul justkui kaoks etenduse ajal inimese ja trummi vaheline ruum.

Aprillis on meil taaskord hea meel tervitada majas festivali Jazzkaar, kes toob Kontserdimaja lavale lausa kaks maailmanimega jazzistaari: lauljatar Cassandra Wilson ning kitarrivirtuoos Pat Metheny.

See pole aga kindlasti kõik ning vahvaid elamusi leiab endale Nokia Kontserdimaja kavast igaüks. Hoidke silma peal meie koduleheküljel www.kontserdimaja.ee ning tervitame Teid ka Nokia Kontserdimaja Facebooki lehel! Why To Choose Slots For Pure Fun