Baileys Lounge kontserdimaja 2. korrusel ootab tutvuma!

Baileys Lounge võimaldab Sul muuta oma kontsertelamus eriti meeldivaks!

Alexela Kontserdimaja ootab kõiki oma külalisi tutvuma 2. korrusel asuva uue ja hubase Baileys Lounge’iga. Sind ootavad mugavad toolid ja mõnus sume interjöör. Tellida saab kõike söödavat ja joodavat, mida pakub  Alexela Kontserdimaja rikkalik menüü.

Meie juures on Sul võimalus broneerida kohvilaud nii väiksemale seltskonnale kui ka kogu Baileys Lounge’i kuni 80-le inimesele. Broneerides terve Lounge’i, saame soovi korral kogu ala eraldada, tagades Teile nii privaatse olemise kui personaalse teeninduse.

Sööke ja jooke on võimalik tellida ette vaheajaks, enne või peale sündmust. Nii väldid järjekorda ja saad nautida pikemat kvaliteetaega sõprade seltsis.

* Maailmakuulus ja esimene kooreliköör Bailey’s Original Irish Cream on välja töötatud Iiri joogimeistrite poolt juba aastal1974. Edu saladus peitub maitses, mis on pärit Iirimaa puhtast loodusest. Enam kui 90% koostisosadest on pärit just sealt. Imporditakse vaid kakao ja vanilliin, mida pole võimalik kohapeal kasvatada. Baileys Irish Cream segatakse kokku ainult firmale teadaoleval meetodil ja ülimalt salastatud retsepti järgi. Just tänu sellele on Baileys nüüdseks maailma müüduim ja enim tuntud kooreliköör.