Baileys Lounge kontserdimaja 2. korrusel ootab Sind!

Baileys Lounge võimaldab Sul muuta oma kontsertelamus eriti meeldivaks!

Alexela Kontserdimaja ootab kõiki oma külalisi tutvuma 2. korrusel asuva uue ja hubase Baileys Lounge’iga. Sind ootavad mugavad toolid ja mõnus sume interjöör. Tellida saab kõike söödavat ja joodavat, mida pakub Alexela Kontserdimaja rikkalik menüü.

Baileys Lounge’i on Sul võimalus broneerida kohvilaud nii väiksemale seltskonnale kui ka kogu Lounge’i kuni 80-le inimesele. Terve Lounge’i broneerides, saame Sulle soovi korral kogu ala eraldada, tagades nii privaatse olemise kui personaalse teeninduse.

Sööke ja jooke on võimalik ette tellida vaheajaks, samuti enne või peale sündmust. Nii väldid järjekorda ja saad nautida pikemat kvaliteetaega sõprade seltsis.

* Maailmakuulus ja esimene kooreliköör Bailey’s Original Irish Cream on välja töötatud Iiri joogimeistrite poolt juba aastal 1974. Edu saladus peitub maitses, mis on pärit Iirimaa puhtast loodusest. Enam kui 90% koostisosadest on pärit just sealt. Imporditakse vaid kakao ja vanilliin, mida pole võimalik kohapeal kasvatada. Baileys Irish Cream segatakse kokku ainult firmale teadaoleval meetodil ja ülimalt salastatud retsepti järgi. Just tänu sellele on Baileys nüüdseks maailma müüduim ja enim tuntud kooreliköör.

“Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!”