Monoetendus ” Seksiguru” – Aleksandr Revva

28.jaanuar

kell

19:00 - 21:00

hind

21.75 € - 51.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab  etendus, vaheaeg 30 minutit.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

21:00 Orienteeruv lõpp

Ettevaatust! See show võib muuta Sinu elu!
Saage tuttavaks! Teie “Seksiguru” – seksisümbol ja võrgutamise saladuste spetsialist – Aleksandr Revva! Etendusel näed sa, kuidas ta seda laval teeb! Ning sa tahad, et ta SEDA teeks!
Unikaalne interaktiivne koomiline sooloetendus “Seksiguru” toimub 28. jaanuaril Nordea Kontserdimajas.

Loe lisainfot

Sa ootasid vastuseid kõige intiimsematele küsimustele? Sa lootsid, et TEMA tuleb kunagi ja toob sulle oma teadmisi! Millest mehed vaikivad? Mida naised tahavad? Kui tihti peaksin ma seksima? Mitu partnerit peaks ühel naisel olema? Miks on seks armukesega parem kui püsipartneriga? Mis on naistele tähtsam - seks või raha? Kas sa arvad, et sinu seksuaalelu on rahuldav? Kas sa tõesti usud seda?

Aleksandr Revva: "Show "Seksiguru" suudab muuta sinu elu ning kardinaalselt muuta ka seda, kuidas sa näed mehe ja naise vahelisi suhteid. Esimene vaade on show maestro monoloog, teine - vastused igavestele küsimustele ja kolmas vaatus toimub juba pärast etendust sinu kodus. "

"Comedy Club" residendi Aleksandr Revva teraval suunamisel saavad vaatajad läbida seksuaalse frustratsiooni põneva labürindi ning leida väljapääs intiimse vabaduse ja mugavuse valgusesse – kõik see naeruplahvatuste ja aplausitormi saatel! Seksijutt pole veel kunagi olnud nii relvitukstegevalt siiras, mitte kunagi pole veel pealtvaatajad suutnud osaleda ühest etteastest nii sügavalt ja põhjalikult!

Oma tegevuse käigus on "Seksiguru" muutumatul kujul mänginud täismajadele 1000 korda Inglismaal, Austrias, Rootsis, Poolas, Leedus ja Lätis. Kokku on etendus seni kogunud rohkem kui pool miljonit pealtvaatajat ja tohutu hulga entusiastlikke kommentaare ja positiivset tagasisidet meedia poolt.

Unikaalne etendus armunud paarikestele, kes on on oma suhte algfaasis ning samuti abieluinimestele, kelle magamistoas on säde kadumas ning kooselus ei mõisteta enam üksteist, ka sobib see inimestele, kes soovivad lihtsalt kellegagi tuttavaks saada. Ühesõnaga – see show sobib igaühele!

Tähelepanu! Show on vaid täisealistele! 18+

 

*****

  • Soovitatav vanus alates 18 eluaastast
  • Kodulehel toodud täishinnad
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@ticketpro.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Korraldaja:

OÜ Worex Media Group

+372 55 53 93 37

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo