Jose Cura kontsert lükkub edasi!

14. novembril  toimuma pidanud  maailmakuulsa tenori Jose Cura  kontsert lükkub edasi   9. detsembriks 2014 . Toimumiskoht Nokia Kontserdimaja jääb samaks. Uueks kuupäevaks kehtivad kõik juba ostetud piletid, uue kontserdi kuupäeva mittesobivuse korral ostetakse pilet tagasi.

Artisti poolt korraldajaile saadetud teates seisab, et Jose Cura on sunnitud seoses tuuri koosseisu muutumise tõttu  edasi lükkama  kõik planeeritud tuuri kontserdid, sealhulgas ka esinemise 14. novembril Tallinnas Nokia Kontserdimajas. Artisti managment kinnitas, et mitte mingil juhul ei jää kontsert ära ning muusikasõbrad saavad kindlasti oma elamuse kätte. Jose Cura tuur jätkub uue aasta teises pooles  kahe nimeka ooperiartisti osavõtul ja seni planeeritust veelgi suurejoonelisemalt.

Uude koosseisu lisandunud ooperitähtede nimed teatatakse lähikuudel  ja uueks Eesti kontserdi kuupäevaks on 9. detsember 2014.

14. novembri kuupäevaga piletid kehtivad ka 9. detsembri kontserdil. Kõigil, kellele uus kuupäev ei sobi, on võimalus Ticketpro müügisüsteemist soetatud pilet tagastada Ticketpro kassas Solaris Keskuses alates 04.11.2013 kuni 05.12.2013 k.a.

Raadiomängudes  võidetud piletid  kehtivad kõik uuel kontserdil. Raadiomängudes võidetud pileteid tagasi ei osteta.

Lisainfo:

WWW.EMCONCERT.RU

www.ticketpro.ee