Lisakontsert “Jõulutähed – Maarja ja Marko Matvere”

PILETIMÜÜK LISAKONTSERDILE ALGAB 16.11.2012 kell 10:00

Müüki tulevad lisakontserdid Maarja-Liis Ilusa ja Marko Matvere “Jõulutähed” tuurile.

Viimased kuu aega enimmüüdud sündmuste seas olev “Jõulutähed” kontserdisari ühendab esimest korda ühisel tuuril solistid Maarja-Liis Ilusa ja Marko Matvere.

Suur nõudlus piletite järele on põhjuseks, miks Tallinnas ja Tartus kuulutatakse välja lisakontserdid. Mõlemad esinemised leiavad aset samal päeval õhtuse kontserdiga ehk Tallinnas Nokia Kontserdimajas 20.detsembril ja Tartus Vanemuise Kontserdimajas 28.detsembril algusega kell 15:00.

“Ootan kontserte väga, sest Marko on üks mu lemmikutest nii näitleja kui muusikuna. Oleme koos erinevaid projekte teinud, kuid kahekesi kontserte me veel andnud ei ole.
Marko on kõikides oma ettevõtmistes pühendunud ja professionaalne,” räägib Maarja ning lisab ettevalmistuse kohta: “Proovid on veel ees ja repertuaar lõplikult paigas ei ole. Kindlasti lähtume repertuaari valikul eelkõige oma lemmiklauludest, mis saavad tänu Marti Tärnile kontrabassil, Peeter Rebasele kitarril ja Reigo Ahvenale löökriistadel erilise kõla ja seaded. Erinevatel pillidel saadame Markoga ka teineteist.”

 

Kontsertsari toimub:

N 13.12 – Põlva kultuurimaja

L 15.12 – Haapsalu kultuurimaja

P 16.12 – Viljandi Pärimusmuusika ait

N 20.12 – Tallinn – Nokia Kontserdimaja

L 22.12 – Pärnu Kontserdimaja

N 27.12 – Rakvere teater

R 28.12 – Tartu Vanemuise Kontserdimaja Zodiac Wheel online slot review – gamblingguides Pad- Free Slots