Ticketpro piletid nüüd Statolis!

Ticketpro Baltics’i tegevjuhi Mart Eensalu sõnul on Statoili teenindusjaamade Ticketpro müügivõrku lisamine loogiline samm piletimüügifirma arenduses. «Vaatamata asjaolule, et tänasel päeval Eestis on interneti kaudu müüdavate piletite osakaal pidevalt kasvamas, omavad füüsilised müügipunktid endiselt suurt tähtsust. Seepärast töötab Ticketpro selle nimel, et firma vahendusel müüdavad üritused oleksid publikule võimalikult kergelt kättesaadavad. Alates aprilli lõpust 59 olemasolevale müügipunktile lisanduvad kõik Statoili teenindusjaamad üle Eesti. Ticketprol on plaanis arendada füüsiliste müügipunktide võrku ka edaspidi,» lisas Eensalu.

„Meie senine piletimüügikogemus on näidanud, et eelkõige suuremate ürituste ja kontsertide puhul soovivad paljud kliendid saada just paberkandjal piletit ning klienditeenindaja abiga leida endale sobilik lahendus,“ selgitas Statoil Fuel & Retail Eesti ASi peadirektor Kai Realo. Tema sõnul on Statoil mugavaks piletiostukohaks just klientidele, kellel puudub ligipääs internetile või kes soovivad pileti ostul klienditeenindaja abi ja nõuandeid.

Ühtlasi avaldas Realo heameelt, et Statoili teenindusjaamadest saab nüüdsest pileteid osta ka Baltikumi suurima kontserdikorraldaja BDG poolt korraldatavatele üritustele, mille müük käib läbi Ticketpro süsteemi. «Loodan, et meie koostöö pakub palju rõõmu Eesti muusika- ja kultuurisõpradele, kellel on nüüdsest Statoili jaamadest võimalik osta pileteid valdavale enamusele Eestis toimuvatele muusika- ja kultuuriüritustele. Läbi aastate on Statoili teenindusjaamadest kujunenud koht, kust lisaks muudele vajalikele teenustele on võimalik osta ka tükikest meelelahutusest. Kui siiani oli Statoili jaamadest võimalik osta vaid Piletilevi kaudu müüdavaid pileteid, siis nüüd hakkame müüma ka TicketPro pileteid. Ja seda rohkem on mul rõõm kinnitada, et piletid Lady Gaga supershowle Tallinna Lauluväljakul on alates 30. aprillist müügil kõigis 45 Statoili teenindusjaamas üle Eesti,» kommenteeris Realo.

Maailma popstaar number üks Lady Gaga esineb 25. augustil Tallinna Lauluväljakul uue maailmaturnee «The Born This Way Ball» raames. Show erikülalistena astuvad lavale Briti glämmroki ansambel The Darkness ja DJ Lady Starlight.

Lisainfo:
Jaanus Pauts
Statoil Fuel & Retail Eesti AS
kommunikatsioonijuht
e-mail: jaapa(at)statoilfuelretail.com
telefon: (+372) 52 74 553

Ilja Judeikin
BDG Music
Lady Gaga Tallinna kontserdi PR- ja turundusjuht
e-mail: ilja(at)bdg.ee

www.ticketpro.ee

www.statoil.ee