Vanemuise teatri etendus “Cats” jääb ära!

Vanemuise teater vähendab uuslavastuste arvu ja loobub muusikali „Cats“ lavale toomisest.

Vanemuise teatri repertuaaris on hetkel kuus suurepärast muusikali – „Cabaret“, „Grease“, „Helisev muusika“, „Mary Poppins“, „Detektiiv Lotte“ ja „Evita“ ning neid mängitakse jätkuva publikumenuga. Juba praegu käivad teatris ka tuleval sügisel esietenduva muusikalide absoluutse tipu  – „Ooperifantoomi“ –  ettevalmistustööd.

Sellest lähtuvalt langetas Vanemuine otsuse loobuda „Catsi“ lavaletoomisest 3. mail 2014. aastal.

Teatrijuht Toomas Petersoni sõnul on tegemist väga ratsionaalse käiguga, mis annab võimaluse keskenduda Vanemuise teatri seni kõige mastaapsema lavastuse ettevalmistamisele  – teadaoleva põhjal tõotab Vanemuise „Ooperifantoom“ tulla oma tehniliste lahenduste poolest enneolematu. Lisaks pakub „Catsist“ loobumise otsus publikule võimaluse kiirustamata osa saada senise repertuaari etendustest nii Tartus kui Tallinnas.

10., 11., 30. ning 31.mail Nokia Kontserdimajas toimuma pidanud “Catsi” etendusele soetatud piletid on võimalik tagastada või vahetada muu meelepärase Kontserdimajas toimuva Vanemuise etenduse pileti vastu Ticketpro kassas Solaris keskuses kuni 2014. aasta maikuu lõpuni.